תחקיר "המקור" על אסון מירון

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

סמל אישי של משתמש
מויישה
נתן תודה: 1674 פעמים
קיבל תודה: 1628 פעמים

תחקיר "המקור" על אסון מירון

נושא שלא נקרא על ידי מויישה »

מחר [יום חמישי] אמורה להיות משודרת תוכנית "המקור" [תוכנית התחקירים של רביב דרוקר בערוץ 13] שתעסוק באסון מירון. זאת הפעם הראשונה מאז האסון שכלי תקשורת חילוני גדול עושה תחקיר רציני על הנושא. זה נראה שהם מחפשים אשמים ונראה שהאשמים לשיטתם הם השרים הממונים, לענ"ד הם גם קורצים לוועדת החקירה שתתלבש על השרים דאז. אבל בכל זאת - זאת הפעם הראשונה שבאופן פומבי עושים תחקיר רציני על הנושא.
מצורף הטריילר לתחקיר:
הטריילר לתחקיר.mp4
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

סמל אישי של משתמש
יאיר
מנהל ראשי
נתן תודה: 1101 פעמים
קיבל תודה: 1646 פעמים
יצירת קשר:

Re: תחקיר "המקור" על אסון מירון

נושא שלא נקרא על ידי יאיר »

הבעיה שא"א אף פעם לסמוך או להאמין לתכניות האלה ואתה אף פעם לא יודע איפה ומה האמת

הכל מגמתי, סטיגמתי, עם כוונה ברורה והכל מכור מראש
או כמו שאומרים יורים את החץ ואח"כ מסמנים סביבו את המטרה.

לדוגמא היתה פעם תכנית על הרב איפרגן 'הרנטגן' שהוא כשר ובסדר ואחרי שבוע היתה תכנית אחרת נגדו...

הם משנים, עורכים ומסלפים צ'יק צ'אק ויוצרים תכנית לפי מה שהם רוצים ומה שמתאים ובא להם
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!

rich
נתן תודה: 712 פעמים
קיבל תודה: 678 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי rich »

עוד מתיחה? ;)

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 398 פעמים
קיבל תודה: 2372 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

אחרי שאתמול נחשפנו לעדות הקשה של ניצב במשטרה על היוהרה של המפכ"ל ערב האירוע ("אם תהיה ועדת חקירה תבואו אליי שלא הגבלתי את כמות הקהל" - ולא בהקשר תחקיר המקור אמש חשף דברים ממש מזעזעים; ובין היתר:

א. הוכנה תכנית (תב"ע) להסדרת המתחם ופירוק כל המבנים הלא חוקיים, אשר אושרה על ידי כל רשויות התכנון, אך שר הפנים אלי ישי סירב לאשר אותה. אדריכל התכנית מתאר איך בהמשך נאמר לו על ידי אנשי המקום, שהם יבלמו כל תכנית נוספת אצל השר אריה דרעי.

ב. אנשים השתלטו על חדרים במקום ללא זכות, והם מספסרים ומשכירים את החדרים בכסף.

ג. קבלנים שהיו בונים בשטח לקראת האירועים תיארו עבודה מופקרת:
"אתה לא יודע מתי העבודה מגיעה. הוא יכול להתקשר שבוע לפני ל"ג בעומר, דחוף דחוף תגיע, אני צריך גשר. הכול נעשה מעכשיו לעכשיו, בלי תוכנית, סקיצה ועם זה רצים וזהו. אם אני צריך לרתך קורות פלדה שנושאות המון משקל, יש עובי מסוים של ריתוך. מפאת הזמן אתה לא יכול לרתך את העובי הזה. זה אומר קריסה. אתה לא מספיק לעשות את החיזוקים כמו שאתה חושב שצריך לעשות חיזוקים. אני הולך עם המהנדס ואני אומר: 'תגיד לי, מאיפה האומץ לקחת על עצמך לחתום על אישורים כאלה?'. ואז הוא אומר לי: 'כשתקבל מה שאני מקבל, גם אתה תאשר".

ד. באחד המקרים, חתימת המהנדס על בקשה להיתר בניה - זוייפה. ככול הנראה איש לא התלונן על כך במשטרה.

שלח תגובה