הכנסת ה24 והממשלה ה36

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

סמל אישי של משתמש
אני פה
נתן תודה: 385 פעמים
קיבל תודה: 2313 פעמים

Re: הכנסת ה24 והממשלה ה36

נושא שלא נקרא על ידי אני פה »

בנט מאבד סה"כ כמנדט מהציונות הדתית, ובסקרים הוא עומד על שש שרובם כנראה ימנים חלשים ודתלשי"ם.

סמל אישי של משתמש
אני פה

אחרי רפורמת הכשרות והגיור – הממשלה הנוכחית בראשותו של נפתלי בנט צפויה להסתער על סוגיית הכותל ולאפשר לראשונה הכרה בתנועות הרפורמיות והקונסרבטיביות.
למעלה מחצי שעה שוחח ראש הממשלה נפתלי בנט ביום שישי האחרון בזום עם ראשי ועידת הנשיאים של הארגונים היהודיים בארצות הברית. במהלך השיחה נשאל בנט על מתווה הכותל שמבקש להעניק הכרה לרפורמים ולקונסרבטיבים, ולתת להם שליטה על ‘עזרת ישראל’ – אותה יזם בנט עצמו בעת שכיהן כשר.
בנט השיב כי הנושא יעלה לשולחן לאחר שתקציב המדינה יעבור בשלוש קריאות, “לאחר שהתקציב יעבור, ותהיה לנו יציבות, נוכל להתחיל להתמודד עם נושאים מסובכים יותר”, אמר ראש הממשלה.
כזכור, לבנט יש היכרות מעמיקה עם הקהילות הרפורמיות והקונסרבטיביות בארה”ב ובעבר נפגש עם מנהיגיהם לארוחת צהרים בישראל ותמך בהם.
אחרי שבממשלות הקודמות בראשותו של בנימין נתניהו – הרפורמים והקונסרבטיבים לא הצליחו לקבל הכרה ולחולל שינויים מרחיקי לכת בעיקר בסוגיית הגיור, וזאת בעקבות התנגדותן העזה של המפלגות החרדיות, כיום – הממשלה הנוכחית צפויה לצעוד לקראתם ולהעניק להם את דרישותיהם.
מלבד שר התפוצות נחמן שי שמזוהה עימם בגלוי, מי שמייצג את הרפורמים והקונסרבטיבים הלכה למעשה בכנסת ישראל הוא ח”כ גלעד קריב המשמש כיו”ר ועדת חוקה ומשפט.
בכיר במפלגות החרדיות אמר הערב בתגובה כי “תהייה מלחמת עולם והרפורמים לא יקבלו הכרה בכותל המערבי – המקום הקדוש ביותר לעם היהודי”.

סמל אישי של משתמש
אני פה

הרמת הכוסית לפתיחת השנה החדשה בכנס עם איילת שקד התפתחה למהומה, כאשר משתתפים בכנס הגיבו בצעקות לעברה לאחר שאמרה כי היא "מתמודדת עם קואליציה מורכבת", המוחים צעקו לעברה "קואליציה מורכבת? קואליציה עם תומכי טרור תתביישי לך. רימתם אותנו! לקחתם לנו את הקולות וחברתם איתם לתומכי טרור", הסרטון נקטע ברגע שאחד המשתפים ניראה הודף את המצלם ומפיל אותו ארצה.

נתן יעקובוביץ
נתן תודה: 464 פעמים
קיבל תודה: 369 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי נתן יעקובוביץ »

תחל שנה וברכותיה.

למען דעת
נתן תודה: 2 פעמים
קיבל תודה: 7 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי למען דעת »

''ותעביר ממשלת זדון מן הארץ''
כל ימי חייך להביא לימות המשיח

מסכת ברכות · פרק א · משנה ה

סמל אישי של משתמש
אני פה

*בהנחיית ראש הממשלה, נפתלי בנט: צעדי אכיפה קשים יינקטו כנגד חולים מאומן שנכנסו לישראל במרמה*
*בין הצעדים: חקירת משטרה ונקיטת הליך פלילי מלא*

עם היוודע כניסתם של עשרות חולי קורונה במרמה מאומן לישראל, כינס הערב (ה׳), 04 בספטמבר 2021, ג׳ בתשרי תשפ"ב, ראש הממשלה, נפתלי בנט, דיון בנושא.

*להלן הנחיות ראש הממשלה:*

* הנחיות אלו תקפות לגבי כל מקרה של כניסת חולה מאומת במרמה לישראל.

*-* כלל המאומתים שנכנסו ארצה במרמה יזומנו לחקירה ע"י משטרת ישראל.

*- נגד פורעי החוק ייפתח הליך פלילי מלא, במסגרתו ייבחנו כלל האישומים הרלוונטיים,* ובהם: מרמה, זיוף והפצת מחלה במזיד.

*-* כל חולה מאומת ששב ארצה במרמה ונחת בנתב"ג, יפונה לביתו ברכב ייעודי או ע"י אמבולנס, זאת במטרה לשמור על בריאות הציבור. *החולה יחויב בתשלום בגין נסיעה זו.*

*-* כל אחד מהמאומתים יידרש בבידוד שאורכו 10 ימים, אשר ייאכף ע"י משטרת ישראל. אדם שאין באפשרותו לקיים בידוד ביתי והצהיר על כך - יישלח למלונית קורונה ל-10 ימי בידוד לפחות.

*-* אדם שיפר את חובת הבידוד הביתי, תיבחן הכנסתו למעצר.

*-* במקביל לצעדים אלו, נבחנת החלתה של תקנה ייעודית, במסגרתה ייכנסו החולים מאומן ל-14 ימי בידוד במלוניות קורונה.

*ממשלת ישראל רואה בחומרה רבה כניסת חולים ארצה במרמה באמצעות זיוף מסמכים והפצת מחלה במזיד, המהווים אקט חסר אחריות של פגיעה בשלום הציבור, ותמשיך לפעול ביד קשה כנגד מפרי החוק.*

סמל אישי של משתמש
אני פה

הלל ביטון רוזן, הכתב המדיני של ערוץ 20: “אם בנט היה נוקט בעשרה אחוז סנקציות כלפיי האוכלוסיה החילונית, שבמשך 3 חודשים הובילה את התחלואה, כפי שהודיע שינקוט הערב כלפי החוזרים מאומן שהפרו הנחיות, כנראה שחיי מאות אזרחים היו ניצלים”.

איש התקשורת מני גירא שורץ, ששה באומן בראש השנה: “מחדל בריחת המחבלים מהכלא, מחדל תורי הענק בקורונה. אלו מחדלים גדולים שלאזרחים בישראל מציקים ומפריעים, ולממשלה אין עליהם תשובות. בכל פעם שתראו כותרות על אומן – תדעו שזה בגלל זה. להעביר את תשומת לבכם מהנושאים הללו, ומה יותר קל דיווחים משניאים על חרדים.

לפי גירא-שוורץ, “לפני שאתם נכנעים שוב לכותרות וההסתה, ומקללים את החוזרים מאומן – לידיעתכם כך עבד התרגיל: נהלי ישראל קובעים שאחר שיוצאים חיוביים בבדיקה מהירה של מד”א, יש לעשות בדיקת pcr, כדי לוודא התוצאה.

“יודע ומכיר נוסעים שזה מה שעשו – וכן, במעבדות אחרות של pcr לא מהיר, יצאו שליליים. כלומר, מדינת ישראל – לה אין שליטה על מידע ממעבדות אוקראיניות – שולחת את מד”א כזרוע ביצוע פרטית, למבצע חדשני וראשוני – בשיטה חדשנית (מולקולרית) על אדמת מדינה אחרת, כשמי שנבדק אצלם, אם יצא חיובי למרות שזו בדיקה מהירה, פרטיו מוסגרים לרשויות בישראל.

“ועכשיו בנט יכול לכנס ישיבה מיוחדת, משטרת ישראל תוציא הודעה מיוחדת, וכל הכותרות יעברו לעסוק ב-600 מאומתים שיגיעו מאומן, למדינה בה יש כל יום עשרת אלפים מאומתים… בקיצור הבנתם”.

בצלאל קאהן, עורך התוכניות של רדיו ‘קול חי’: “ההוא מרעננה מנסה כל הזמן לשדר ממלכתיות בתפקידו כראש ממשלה. עד שזה מגיע לחרדים. ברגע אחד הוא הופך לטוקבקיסט בהודעה רשמית”.

איש התקשורת גואל ועקנין: “מוות של החייל, תורי ענק לבדיקות קורונה, מחדל מוסדות החינוך, מחדל ההופעות ואירועי הספורט, מחדל פסטיבל פאנג’ויה, בריחת ששה רוצחים מכלא גלבוע ובנט שותק.

“זיופי בדיקות של חוזרים מאומן ובנט מתעורר. הכה בחרדים והצל את עצמך קלאסי מבית מדרשו של ראש הממשלה נפתלי בנט”.

עקיבא ביגמן, ראש דסק תחקירים בערוץ 20: “הקמפיין המכוער שעושים עכשיו על החוזרים מאומן, שהוא רק פרומו למה שהולך להיות פה על חגיגות סוכות, הוא אחד משיאי השפל של התקופה.

“בניגוד גמור לשנה שעברה כשהיו בעיות בשמירת ההנחיות בציבור הדתי, השנה אין הנחיות ואין מגבלות. ההפקרות חוגגת והפניית האשמה למגזר אחד היא שקופה ונלוזה”.

העיתונאי אבי רבינא מרדיו ‘קול חי’: “אם בנט רק היה מגלה קמצוץ מאותה אסרטיביות שגילה כלפי החוזרים מאומן, מול מחדלי הענק: בריחת מחבלים, מותו של בראל הי”ד, מחדל הבדיקות ומחדל נתב”ג היינו במקום אחר”.

שלומי גיל: “אה, עכשיו הוא מתעורר. עד עכשיו הכל היה סבבה. תורכיה, פאנג׳ויה, הופעות עומר אדם ומשחקי כדורגל. עכשיו הכל השתנה: יהודים, חסידים, ששבים מאירוע דתי. זה בדיוק הזמן להיזכר שנמאס להכיל את המתים”.

סמדר הילה שמואלי: “בנט בהודעה לתקשורת: פותח תיקים פליליים לטסים לאומן. פרשנות: העיקר לשנות את הכותרת על מספר המתים האסטרונומי ולתת לשמאל עוד קצת שנאת חרדים לכיפור. זה ירגיע אותם”.

אריה ארליך, עורך מגזין ‘משפחה’: “קלוגהפט המוכשר הזה. מה לעשות כשיש מחדל קורונה ענק, מאות מתים בשבוע, בלבלה של העדר הנחיות ונוסף לזה גם פאדיחה של המחבלים הנמלטים? מוצאים את הפושעים: הדתיים שחזרו מאומן. ממשלת יח”צ”.

יניב תורג’מן:

אני צוחק בסלון
אישתי: מה קרה?
אני: 30,000 ערבי ישראל טסו לטורקיה בחג הקורבן, זה קרה בפרוץ הגל הרביעי כשטורקיה מדינה אדומה.
אישתי: אוקיי?
אני: אז זה הזיז לתקשורת הישראלית את קצה הציפורן.
עכשיו כשחוזרים חסידים מאומן (מדינה כתומה),
יש אייטם בכל חור.
אישתי: אתה בטח כבר יודע למה

העיתונאי ישראל כהן מ’קול ברמה’: “במשטרה מאוד לא אהבו את הכותרות על ׳מחדל׳ הבריחה מהכלא של המחבלים, אז מצאו איך להסיט את הכותרות לכביכול מחדל אומן. איפה הם היו בהופעות באיצטדיונים? היכן הם נעלמו מנתב״ג בחג הקורבן כשחזרו מטורקיה? העיקר שלא יעסקו כעת בבזיון של וועדת החקירה על הימלטות האסירים”.

zeevi
נתן תודה: 834 פעמים
קיבל תודה: 435 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי zeevi »

כבר יש תמונה של בנט עם תפילין לפני הפגישה עם א סיסי?

סמל אישי של משתמש
אני פה

באס נערך לבחירות? ברע''מ מאיימים לא להצביע בעד התקציב

לפי דיווח בחדשות 13, עבאס אינו מרוצה מהתנהלות הקואליציה ומאיים שלא לתמוך בתקציב בקריאה שנייה ושלישית, ובמפלגתו אף ניתנה הוראה להתכונן לבחירות

מתקרבים לבחירות? יו"ר רע"מ מנסור עבאס אינו מרוצה מהתנהלות הקואליציה ומאיים שלא לתמוך בתקציב בקריאה שנייה ושלישית, כך דווח הערב (שלישי) בחדשות 13. לפי הדיווח, ברע"מ ניתנה הוראה להיערך מפורשות לבחירות - מה שיקרה אם התקציב לא יעבור בכנסת. ככל הנראה, הדבר משקף אווירה קשה מאוד ברע"מ כלפי חבריה לקואליציה.

בדיווח עלה כי בשיחות סגורות עבאס נשמע כפי שלא נשמע מעולם, מדבר על אכזבה מאוד עמוקה מאיך שהדברים מתנהלים בקואליציה. לדבריו, חברי הקואליציה קיבלו את כל מה שרצו, תפקידי שרים וכו', בעוד שהוא לא קיבל דבר - לפי הדיווח גם לא את התקציבים שהובטחו לחברה הערבית.
בשל כך, עבאס מאיים באופן מפורש לא להצביע בעד התקציב בקריאה שניה ושלישית, יחד עם חברי מפלגתו. משמעות הדבר היא שהתקציב לא יעבור, מה שיוביל לפיזור הכנסת והליכה מיידית לבחירות.

בדיווח צוטטו גם גורמים בכירים ברע"מ, שמהם שומעים דברים עגומים עוד יותר על איך שהם רואים את התנהלות הקואליציה. מבחינתם, עדיף היה להם לשבת בקואליציה עם סמוטריץ' ונתניהו. לדבריהם, "הם היו יודעים לספק את הסחורה, החברים שלנו לקואליציה הזאת לא מסוגלים לספק את הסחורה ומביכים אותנו בהרבה מאוד מקומות

עמי עשו
נתן תודה: 387 פעמים
קיבל תודה: 1589 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עמי עשו »

יועצו של בנט בלחץ, חודש שחציו בלי תפילין.

סמל אישי של משתמש
עטרת תפארת
נתן תודה: 577 פעמים
קיבל תודה: 346 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי עטרת תפארת »

הכל בסדר לא מתוכננת פגישה חשובה כלשהי בימים אלה...
אין עוד מלבדו!

סמל אישי של משתמש
אני פה

זה מה שממשלת בנט השיגה במאה ימי חסד - מקור ראשון
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

שלח תגובה