סיפור בהמשכים

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

מנהלים: יאיר, אחד

עמי עשו
נתן תודה: 38 פעמים
קיבל תודה: 57 פעמים

Re: סיפור בהמשכים

נושא שלא נקרא על ידי עמי עשו »

של החולצה שלו, והוא כמעט נקע את אצבעו

סמל אישי של משתמש
ביטחון
נתן תודה: 74 פעמים
קיבל תודה: 572 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי ביטחון »

הרופא בדק את הכפתור שעליו לחץ טראמפ והתברר שכפתור הפלסטיק התמים נגוע בקורונה באדמת ובחצבת מכף רגל ועד צוואר
אלו שחיים על פי הספר, מתים מכל טעות דפוס. לחיים! :oops:

סמל אישי של משתמש
בר יוכני
נתן תודה: 60 פעמים
קיבל תודה: 83 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי בר יוכני »

דברי הרופא לא הועילו כדי להרגיע את טראמפ ההיסטרי.

'לא אתן לסליפי ג'ו להרעיל אותי'! אמר הנשיא בעצבים, והמחט שננעצה בזרועו נשברה לשני חלקים שווים.
'אתה מפוטרררררר' סינן טראמפ לרופא.

קושנר, שראה כי כלתה אל הרופא הרעה, ספק את כפיו, וזעק: 'ביטחון', 'ביטחון'.
איש ביטחון הגיע עם מטאטא ושאל: 'היכן החתול'?. קושנר הביט בו בתמהון מזוגג.
'rich'! ניסה הנשיא, וקיבל מקושנר גביע קצפת צמחית פרווה כשרה למהדרין...

נתניהו, בחיוך זחוח, ניגש אל טראמפ ואמר לו: 'הרופא הוא לא הבעיה. הרופא הוא הפיתרון'!
נערך לאחרונה על ידי בר יוכני ב 22 נובמבר 2020, 19:56, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
בר יוכני

סיכום ביניים:

1. שלושה ישבו במסעדה ארגנטינאית. אחד מהם ניסה לפתוח מזוודה מסתורית עם קוד, שהתברר כי היא ריקה.
2. החומר שהיה בה נלקח ע"י המלצר
3. מכונית שחורה קרבה למסעדה, ממנה יוצאים שני ברנשים. במקביל, שובל של אמבולנסים וכבאיות שועט לאזור, ונשמעת התראת 'צבע אדום'.
4. אבקה מסתורית פוזרה באוויר וגרמה כוויות לחלק מהנוכחים. גבר כהה עור פיזרה ומחוסל מייד.
5. טראמפ מופיע. נוטל את המזוודה השחורה 'כדי לחנך את האיראנים'
6. המזוודה נלקחת ע"י אובמה, שמתגלה כנשיא איראן ומחוסל מיד. קושנר שהתחזה לעיני אובמה כעוזרו, מכניס אנשי ממשל לכלא ומשאיר את טראמפ בבית הלבן ל4 שנים נוספות.
7. המלצרים היו למעשה שני סוכני אף בי איי שסייעו בחיסול אובמה
8. טראמפ מודיע על מסיבת הודיה, בה משתתף נתניהו.
9. מתברר כי אובמה המחוסל היה כפיל (לדירסה אחרת של הססיפור הוא מת על אמת וחזר לחיים ע"י תפילה קרלינאית של קושנר), והאמיתי מתחבא בקיר כפול בחדר הסגלגל, כאשר המזוודה השחורה בידיו
10. האורות כבים כדי למנוע מאובמה להימלט. נתניהו מנסה לטכס עצה עבור טראמפ.
11. קושנר מודיע דבר מה באמצע התפילה, טראמפ מפרש זאת כבוגדנות ומפטרו, בעודו יוצא מן החדר. הוא מתחרט מהפיטורין, ובחזרתו לחדר לוחץ על כפתור אדום אופנתי בחולצתו, המתברר כנגוע בקורונה
12. טראמפ חושד בביידן. מהומה מתחוללת וטראמפ מאשים את ביידן בניסיון הרעלה.
נערך לאחרונה על ידי בר יוכני ב 23 נובמבר 2020, 14:01, נערך פעם 1 בסך הכל.

rich
נתן תודה: 149 פעמים
קיבל תודה: 78 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי rich »

כששמע זאת טראמפ, ניכר היה על פניו שהוא מתאמץ שלא להתפוצץ. לאחר כמה שניות של התנפחות הורידים שבפנים, הוא סינן מבעד לשיניו:

נתניהו, תמיד ידעתי שאתה מהכנופיה של הרופאים. לא מבין איך לא שמתי לב לכך!
לאובמה מצאנו כפיל, עכשיו גם לסליפי.

בנוגע למה שסיכמנו, שכח מזה...

י.ביטון
נתן תודה: 331 פעמים
קיבל תודה: 114 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי י.ביטון »

בסוף עוד תוציאו ספר ויהיה כתוב עליו שם המחבר..... :lol:: :lol:: :lol::
נראה לי שצריך לעשות תקציר פעם בשבוע מי מתנדב ;) ;) ;)

סמל אישי של משתמש
בר יוכני

נתניהו פרץ בבכי תמרורים.

מקץ כמה שניות, התעשת, וחייג, תוך מבט מאשים בידידו (לשעבר?) טראמפ, אל אובמה הממתין כל העת בחושך, כשלצידו המטפל הסיעודי של ביידן...
נערך לאחרונה על ידי בר יוכני ב 22 נובמבר 2020, 22:52, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
ביטחון

ואז ביידן הרים את קולו לכיווטראמפ: אה... אני מכיר אותך... אנחנו התכתשנו ביחד בחדר אוכל של בית אבות בויזניץ כשהגיע טוסטוס של פלאפל עזרא ואתה רצית שתי מנות! ואז עשית סלפי עם המשלוחן וצעקת: טוסטוס לא יעבור!

הפיליפיני שלו חייך בביישנות והנהן בראשו.

טראמפ: יא סליפי. שקרן! אני סלפי עשיתי רק עם אורן חזן.

קושנר נכנס ושאל מיד: מי אמר חזן? הוא טעה ביעלה ויבוא או לא?!!!ה תגיד ת'אמת!

סמל אישי של משתמש
בר יוכני

אובמה, החי - מת - חי - מת - חי (עד להודעה חדשה), רקע ברגליו ברוגז, ואמר: מגיע לך דונלד להתגאל במאכלי היאהוד האלו. אנחנו יש אותנו מתכון עסיסי ביותר, של בני עמי. הנה:
https://yeschef.co.il/App/Recipe/519

וכבר הפשיל אובמה את שרווליו וחבש כובע טבחים מפואר, כשהוא מתקרב עם הרולר בליידס אל מטבח הבית הלבן, משליך בזלזול מאחורי גוו את המזוודה השחורה, בבחינת 'וייבז חוסיין את המזוודה'.

אבל הטבח הכרסתני, שהגיע עם טראמפ לבית הלבן כ'משרת אמון', עמד הכן בפתח במטבח כשבידיו...

סמל אישי של משתמש
ביטחון

שני מגישים בבי.בי.סי אחוזים בצוואר מבוהלים עד אימה

סמל אישי של משתמש
בר יוכני

ומאיים לצרפם לסגל המטבח כמקלפי תפודים ושומים

אלא ש, רק אובמה ידע את הסוד, שתכולת המזוודה השחורה היא תבליניו הסודיים של הטבח המדופלם,

וכאן שב נתניהו ונכנס לתמונה

''אדוני הטבח!'' פנה אליו נתניהו, תוך שהוא חוכך בדעתו מה עליו כלל לומר. ''נראה כי בלבלת בין המזוודות, ואת תכולתה הרדיואקטיבית של המזוודה הטלת בסיר חלף התבלינים שבמזוודתך המקורית''!.

הטבח הניח ידיו על חלציו האינסופיים, וצנח חיש על עומדו, מתעלף.

הצבע האדמוני חזר במהרה לפניו של הנשיא (שבלא - יודעין התגנב למטבח אחר התיבול הרדיואקטיבי ו'פילח' מהתבשיל), והפאה הזהובה שעל ראשו כמו נעשתה משוחררת יותר.

עמי עשו

ואז נפתח החלון בקול רעש גדול, ורוח פרצים החלה להעיף את כל הכוסות הח"פ שהיו על השלחן. קצות הפיאה של הנשיא התנופפו אף הם וצלפו ללא רחם בפניו של המאבטח שלצידו, עד שנתקעו באזיק האלקטרוני של פולארד

סמל אישי של משתמש
בר יוכני

הנשיא החל להרגיש את השפעת החומר הרדיואקטיבי הקטלני.

כמובן שמוחו של מאיר בן - שבת לא שבת, וכבר היה מטוס אל -על עושה את דרכו עם חומר ביולוגי המנטרל השפעה רדיואקטיבית על גוף האדם.

דא עקא, החומר גורם לאי -שפיות זמנית, עם אופצייה לאי - שפיות קבועה.

נתניהו החל חוכך בדעתו, אבל דעתו של הנשיא טראמפ ייתה מהירה הרבה יותר...

ובינתיים, אובמה ושני סוכני החרש (החליפו צד) מבשלים במטבח באין - מפריע....
נערך לאחרונה על ידי בר יוכני ב 23 נובמבר 2020, 13:51, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
בר יוכני

סיכום ביניים:

1. שלושה ישבו במסעדה ארגנטינאית. אחד מהם ניסה לפתוח מזוודה מסתורית עם קוד, שהתברר כי היא ריקה.
2. החומר שהיה בה נלקח ע"י המלצר
3. מכונית שחורה קרבה למסעדה, ממנה יוצאים שני ברנשים. במקביל, שובל של אמבולנסים וכבאיות שועט לאזור, ונשמעת התראת 'צבע אדום'.
4. אבקה מסתורית פוזרה באוויר וגרמה כוויות לחלק מהנוכחים. גבר כהה עור פיזרה ומחוסל מייד.
5. טראמפ מופיע. נוטל את המזוודה השחורה 'כדי לחנך את האיראנים'
6. המזוודה נלקחת ע"י אובמה, שמתגלה כנשיא איראן ומחוסל מיד. קושנר שהתחזה לעיני אובמה כעוזרו, מכניס אנשי ממשל לכלא ומשאיר את טראמפ בבית הלבן ל4 שנים נוספות.
7. המלצרים היו למעשה שני סוכני אף בי איי שסייעו בחיסול אובמה
8. טראמפ מודיע על מסיבת הודיה, בה משתתף נתניהו.
9. מתברר כי אובמה המחוסל היה כפיל (לגירסה אחרת של הסיפור הוא מת על אמת וחזר לחיים ע"י תפילה קרלינאית של קושנר), והאמיתי מתחבא בקיר כפול בחדר הסגלגל, כאשר המזוודה השחורה בידיו
10. האורות כבים כדי למנוע מאובמה להימלט. נתניהו מנסה לטכס עצה עבור טראמפ.
11. קושנר מודיע דבר מה באמצע התפילה, טראמפ מפרש זאת כבוגדנות ומפטרו, בעודו יוצא מן החדר. הוא מתחרט מהפיטורין, ובחזרתו לחדר לוחץ על כפתור אדום אופנתי בחולצתו, המתברר כנגוע בקורונה
12. טראמפ חושד בביידן. מהומה מתחוללת וטראמפ מאשים את ביידן בניסיון הרעלה.

13. אובמה משתלט על המטבח, מתברר כי הסיר הורעל בחומר רדיואקטיבי וטראמפ טעם ממנו, חומר מנטרל הובא מישראל, אך החומר גורם לאי -שפיות זמנית - קבועה.

סמל אישי של משתמש
ביטחון

"אני אומר לך שהוא פה" - נשמע לפתע קול גרוני עמוק, מלוכלך משאיפות עשן. "קרישבסקי חתם לי שהוא פה".

טראמפ שמע קול בעברית ויצא החוצה.

"אייזנבך??? אייזנבך מטוסטוס לא יעבור?? חחחח מכיר אותך... חבל שאתה לא עובד עם אנטיפה"...

טראמפ הנמיך את קולו: "אני יודע שאתה מחתן בת וצריך עשרים אלף דולר להערינג. אבל ש.......... השונא שלכם אובמה.... נמצא כאן.... הוא מבשל תבשיל לא איי איי איי משהו עם סחוג חריף. לא תצליח לאכול אתה זה".

אייזנבך: "אדוני הנשיא. יש לי המלאצעס מהגאב"ד. תן לי עשר דולר אני משחרר אותך. אה וגם סיגריה".

מהפתח הציצו עיניו מזרות האימה של אובמה, שהיו נראים כעיני חתול בחושך המדברי - - -

rich

הוא יצא מהחדר במהירות ובדממה, ועוד לפני שמישהו הספיק לתפוס מה קורה - - -

נראה פתאום שמשהו בפניו של טראמפ התרכך. בכל זאת, כשצריכים עזרה לא חושבים על הבעיות שזה שמולך עולל לך.. הוא ניגש לנתניהו ודיבר איתו במהירות. מנסה להקשות על ההבנה של 2 הברנשים שהתקרבו אליהם.....

סמל אישי של משתמש
ביטחון

rich כתב:
23 נובמבר 2020, 15:40
הוא יצא מהחדר במהירות ובדממה, ועוד לפני שמישהו הספיק לתפוס מה קורה - - -

נראה פתאום שמשהו בפניו של טראמפ התרכך. בכל זאת, כשצריכים עזרה לא חושבים על הבעיות שזה שמולך עולל לך.. הוא ניגש לנתניהו ודיבר איתו במהירות. מנסה להקשות על ההבנה של 2 הברנשים שהתקרבו אליהם.....
שהיו לבושים בחליפות ליטאיות מהמגזר של ישיבת חברון

גרנולה
נתן תודה: 3418 פעמים
קיבל תודה: 1807 פעמים

נושא שלא נקרא על ידי גרנולה »

צמד הברנשים פנה לטראמפ "אנחנו מישיבת פונוביז' תוכל להגיע אלינו לפורים? אנחנו מחפשים פורים רב."

אבי ברקוביץ השליח המיוחד לענייני מזרח התיכון מיהר לברר "אתם מהשונאים או מהמחבלים?"...

סמל אישי של משתמש
בר יוכני

טראמפ מיהר להתערב: אני שונא את כל המחבלים. גם השונאים וגם המחבלים מפוטרים!

קושנר וברקוביץ לקחו איתם את שני הבחורים ואת אייזנבאך, והלכו למטבח כדי לקושש טשולנט.

אובמה, חמוש במצקת, ניסה לחסום את הכניסה.

אבל מי הוא זה שיעמוד נגד שני בחורי ישיבה מורעבים, ששום טריק כבר לא מגרד להם, ורשמו הצלחות גם במקום שהארי הודיני https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7 ... 7%A0%D7%99 הרים ידים...

וכאן נעביר את רשות הסיפור לנשיא ה44 של ארה''ב, והנשיא ה15 של איראן מטעם פורום 'חרדים לדעת', ברק חוסיין אובאמה.

"מטלית שחורה ספוגה באלכוהול ובטי אן טי הוצמדה לפניי. ראייתי, כמו גם הכרתי, ניטשטשה. התחלתי לחשוב לדבר ולראות את העולם כמו הבא אחריי בבית הלבן.

שמעתי קולות צחקוקים והרחתי ריח עז של תבשיל אגדי שלא הכרתי. חייגתי בחשאי לידיד הראביי הרפורמי והוא אמר 'זה משהו של אורטודוקסים'. תהיתי לעצמי אם הרפורמים יודעים מה הם מפסידים.

שמעתי במעורפל את קולו של נתניהו, אומר לי: 'כעת אוכיח לך שאני חכם וקשוח בדיוק כמו שכתבת עליי'. הוא אזק אותי עם הצמיד של פולארד, לקח כיסא מאי - שם, והצליח להשיג מנה מבחורים האורטודוקסיים תמורת העברת כספים לאלושהם מוסדות יהודיים גבוהים, אם הבנתי נכון. סוכם גם כי טראמפ ישמש כרב ביום חג האלכוהול היהודי השנתי.

התחלתי להבין אולי היהודים הצליחו במידה מסויימת לעלות על ביצועי עקרת הבית הקנייתית, ואז הופיע טראמפ, שכבר קיבל את הנסיוב מאבד השפיות, מופיע לידי עם כלי מטבח אורטודוקסי שכינה 'נהפה', בזק עליו קמח, והמטיר עליי קמח.
כאן התחלתי לאבד את סבלנותי, ושאלתי אותו בנימוס קנייתי מה הוא עושה

'מכין קישקע' צרח טראמפ, שכנראה שפיותו נתערערה קימעה מחמת הפלצבו של ביבי.

ואז...
נגמר הגז בבלוני הגז האימתניים של הבית - הלבן, שרוקנו על ידי..."
נערך לאחרונה על ידי בר יוכני ב 23 נובמבר 2020, 19:54, נערך 4 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
ביטחון

אובמה התעורר, מצא את עצמו חבוט בתוך ערימת שלג ארגנטינאית, כשמעליו גוהר שר החוץ האהוב שלו: גון קרי.

"הי גון סליפי, מה אתה מחפש כאן? ומה אני עושה כאן?"

קרי: "לא שמעת את החדשות הטובות? הזקן ביידן, כן הזקן...חחחחחחחחחחחחחח, מינה אותי להיות ממונה על האקלים. תגיד לי אתה יודע מה זה אקלים?!"

אובמה: "נראה לי, שחוקרים עם משקפיים עגולות בודקים מהן ההשלכות שכושי שחור מוטל בתוך שלח צח, האם השלג הופך להיות חום במקרה הזה".

ג'ון קרי חכך שנייה ואז שאל: "הא. נראה לי שאני מתחיל להבין. רגע ואיך נכניס את נתניהו לתוך הסיפור הזה? אני חייב לנקום בו".

אובמה לא ענה.

קרי הסתכל מאחוריו והחוויר כמו השלג שמילא את כל המרחב.

סמל אישי של משתמש
בר יוכני

המוני המוני בחורי ישיבות סקרנים, חמושים בנגן פלאפון כשר ועיתונים, עמדו וקראו בהתלהבות
אבל לא להם, לא לאקלים, ולא לאדונים קרי ואובמה.

לנשיא טראמפ, שהשפעת החומר עליו הייתה מוחלטת.

הנשיא דרש בכל עוד להיות רב כל השנה. וקושנר ברקוביץ ושני הפוניבז'אים אנוסים היו לרוץ לחנות קרובה ולהביא לטראמפ המבורג ופראק מהודר.

תיבת עץ דמוית ארון קודש נגררה מאי - שם, וכבר עמד לידה הרב החדש ל'נאום הכתרה' נרגש.

הרב החדש שליט''א תיבל את דבריו כמובן במשפטים פורימיים למכביר, כאשר מפלסת שלג, הנהוגה בידי נתניהו, דהרה מאחורי הארון הקודש המדומה, כשהיא ''אינה מבחינה'' בנשיאים ובשר החוץ המקורר...

סמל אישי של משתמש
ביטחון

ברגע שביבי הגיע לטראמפ הוא קפץ מהמזחלת. פתח את תא המטען האחורי והוציא משם את מוטי בבצ'יק.

מוטי התנער מהאבק ומיד קפץ ועמד מאחורי טראמפ בארשת הרצינית אותה הוא נוהג לעטות כשמצלמות מרחפות באיזור.

לאחר שהם שוחחו כמה דקות, טראמפ ובב'ציק, הגיע פינדרוס בריצה. ולחש לביבי: הבטחת שגם דגל התורה תדבר עם טראמפ.

ביבי בבוז: אז מה הבטחתי? אתה תדבר עם טראמפ החילופי.

מה שביבי לא ידע, איזו הפתעה הכין לו פינדרוס. הפתעת חייו, או שמא קרב חייו.

סמל אישי של משתמש
בר יוכני

מתברר, כי לשכת פניות הציבור של פינדרוס, שיגרה מכתב לנתניהו, ובו הבטחה להתייחס לנתניהו בבוא עת.

נתניהו כיווץ את גבותיו, ותוך שהוא אוחז את משקפיו בידו אמר בתמיהה לבבצ'יק: ''אבל מעולם לא פניתי אליו'?
בבצ'יק לא ענה, כיון שלא הכיר את פינדרוס מעולם.

פינדרוס החליט לדלג מעל ראש הממשלה ומעל לשכתו שלו, ופנה ישירות לטראמפ וביקש ממנו, כג'ינג'י אל ג'ינג'י, להפנות תקציב מיוחד למועצה האיזורית גזר...

ואז
רעש עצום נשמע

אובמה הצליח איכשהו להתשחרר. שיחד את הישיבע בוחרים. הבטיח להם טשולנט קנייתי, טען שטראמפ ניצח בעזרת זיופים.

נטל את המכשיר הסלולרי של קרי המופתע והמפונפן, וחייג מיידית ל....

סמל אישי של משתמש
ביטחון

מוטקה בלוי מדגל התורה

סמל אישי של משתמש
בר יוכני

שמיד החל לנזוף באובמה שלא העביר תקציב ל'תודעה'.

וכאן אנו מעבירים את רשות הדיבור לג'ינג'י השלישי בסיפור (באדיבות 'ביטחון'), אייזנבך מ'אייזנבך טוסטוס לא יעבור הפגנות, ללא קבלה, בע''מ'.

"הכל החל ביום מן הימים איש ביטחון הביא אותו אל הבית הלבן. לא יודע למה ומה.

שם יצרתי קשרים במהירות עם הקרובים אל הצלחת, ומצאתי את עצמי מקושש טשולנט במטבח המפואר של הבית הלבן.

שם פגשתי את טראמפ, שהיה קצת בגילופין, וסיפר באבע מעייסעס על טשולנט רדיואקטיבי (viewtopic.php?p=551082#p551082)

בעוד צלחת הטשולנט ומזלג בידי אחת, וסיגריה ופרוספקט של הגעשעפט שלי בידי השנייה, לפתע אני מקבל טלפון. על הקו איזה ציוייני אחד, אמר שהוא בן של שבת. כנראה משהו מהגן של הציויינים.

כמובן שבאתי מיד לנתק את הטלפון. שאני אדבר עם הציונים? אבל אז הוא אומר לי 'טראמפ הסתבך אנחנו חייבים עזרה'.

שאלתי אותו: מה אתם צריכים? הוא השיב 'זאת הפגנה'!

כאן נקלעתי לבעיה. שאני אסייע לראש הציונים? מצד שני, טראמפ הוא אונזערע, וכל הסטמערעס חסידים בחו''ל תמכו בו בהוראת הרעב'ס. מה אני עושה?

ואז אני אומע את הבן של שבת אומר: ההערינג עלינו. ביטן יכן. גם השתייה. אמסלם יסחב.' לא מכיר את החברה האלה. חשבתי לעצמי. אבל אז הוא אמר 'אנחנו משלמים בדולר מזומן'.

הפעלתי את קשריי, ובעדרת המטוס של חברתנו הובהלו כמה צדיקימלאך ממיישורים אל מדשאת הבית - הלבן, והתחילו לצעוק לאובמה 'נאצי' 'אתה לא נוצרי' לפי ההוראות שעל הדפים שנתתי.

נטלתי את המגאפון, ושאגתי:

'טוסטוס לא יעבור': ואז קושנר לוחש לי באוזן 'הם לא מבינים עברית'. אז הוא צעק באנגלית 'The moped must not pass'.

נתניהו בא להודות לי והניח את ידו על כתפי. אך לא שכחתי מהיכן הגעתי, וכמובן שמיד ...."

סמל אישי של משתמש
ביטחון

נערתי אותו עם השויס שלי, הוא עשה סלתה באוויר ונעמד בחזרה על רגליו:

"אייזנבך" - הוא קימט את מצחו - "שלא תעשה לי בעיות, תשאל את גדעון שר למה הוא לא סער".

שאלתי אותו מי זה גדעון שר, הוא ענה לי: "העוזר של מ' רגב".

אמרתי לו שכעת אני לא יודע שני דברים. א - מי זה גדעון שר. ב - מי זה מ' רגב, מהמוסד או מהשב"כ, והאם באמת השם הפרטי שלו מתחיל ב-מ'".

ביבי כל כך התחיל לצחוק, עד שאובמה עם המבע המאיים שלו, ניגש אליו ואמר לו בקול קפוא: "אני אמחק את החיוך מהפרצוף שלך".

סמל אישי של משתמש
ביטחון

הוא לחש לפומית: "בר יוכני, בר יוכני".

ואז קרתה הפסקת החשמל הגדולה בהיסטוריה!!

rich

דממת מוות שררה בכל מקום. חושך סמיך ביותר. אבל כל זה, רק ההתחלה...

בשל הפסקת החשמל הגדולה בהיסטוריה, התגלתה עובדה שלא ידעו מעולם. למעשה כח המשיכה נובע מהחשמל הקיים בכדור הארץ. בלעדי החשמל, כח זה פשוט לא קיים - - -

עמי עשו

באותם רגעים קפץ פורפסור הנס פופקורן מהסיר, אה שליחה מכסאו ברובע ה-16 במינכן שבגרמניה, וצעק בהתרגשות, הבנתי, כל השנים התפלאו איך בימי קדם העבירו אבנים בגודל עצום לבנית הפרמידות, אבל כנראה שאז עוד לא היה חשמל והיה קל להזיז אבנים אלו באויר...
דבר נוסף התברר למדען באותו רגע, שגם מימדי העבר הוה ועתיד היו תלויים בחשמל, שכן באותו רגע נכנסו לחדרו ארכימדס גליגאו גלילי ואריסטו והודו לו נרגשות על הגילוי

סמל אישי של משתמש
בר יוכני

טראמפ לפת את פרופסור פופקורן בצאוורונו, ולאט באוזנו:

מה עושים? אין כאן לא חשמל ולא גז. מה אתם כל הפרופסורים שווים?

נס שזקנו האדמומי של אייזנבך, שעמד בצד עם נר דולק וספר את שטרות הכסף, האיר מעט את האפלוליות העגמומית והעגמומיות האפלולית.

אייזנבך סגר עם טראמפ - תמורת קופסאות של כבד קצוץ וגאלע תוצרת הדר גאולה - על הבאת הטוסטוס לחדר הסגלגל, שם הוא יאיר בעזרת פנסיו.
אייזנבך ניסה להוציא את מפתח הטוסטוס מאחד מאלפי כיסיו, אך לפתע כל הנוכחים מצמצו בחוזקה, ולא בגלל החשמל שחזר, אלא מטראמפ, שהחומר הרדיואקטיבי שבלע גרם לו להתחיל לזהור באור משונה.

שלח תגובה